• چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 981-1287-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رویدادهای هنری به تناسب هر منطقه کشور به شکل حرفه‌ای برگزار می‌شوند

معاون مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش می‌کند برخی مناطق کشور را به شکل حرفه‌ای برای برگزاری رویدادهای هنری در نظر بگیرد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، اردشیر میرمنگره، امروز ۲۸ فروردین، در نشست خبری دومین جشنواره ملی مجسمه‌های نمکی تالاب کجی نمکزار نهبندان اظهار کرد: این جشنواره با هدف بهره گیری از ظرفیت‌های محیطی، مدیریتی و هنری هنرمندان خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: اجرای یک رویداد حرفه‌ای در منطقه جنوب شرق برای تمرکززدایی امور مدیریتی از مرکز به سمت مناطق یکی از اهداف اصلی برگزاری این جشنواره است.

معاون مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اگر کار ما در منطقه تقویت شود، در سطح جهانی دیده می‌شویم اما اگر تنها یک لغت بین‌المللی را پسوند رویداد کنیم اثری ندارد.

میرمنگره با بیان اینکه بهتر است با رشد عینی و کیفی امکان بین‌المللی یک رویداد را فراهم کنیم، یادآور شد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش می‌کند برخی مناطق کشور را به شکل حرفه‌ای برای برگزاری رویدادهای هنری در نظر بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری جشنواره ملی مجسمه‌های نمکی تالاب کجی نهبندان با بازتاب گسترده رسانه‌ای می‌تواند مقدمات بین المللی شدن این جشنواره را فراهم کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: