• شنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-22914-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فراخوان مشمولان فارغ التحصيل دانشگاه‌ها در اردیبهشت‌ماه

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی، کليه مشمولان فارغ التحصيل دانشگاه‌های خراسان جنوبی را که داراي برگ آماده به خدمت به تاريخ 2 اردیهشت ماه 1398 هستند به خدمت سربازی فراخواند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سید احمد حسینی طي اطلاعيه‌اي اظهار کرد: کلیه مشمولان فارغ التحصيل دوره‌هاي کارشناسي و بالاتر و همچنين مشمولان گروه پزشکي استان که برگ آماده به خدمت را به تاریخ 2 اردیبهشت ماه سال 1398دریافت کرده اند، می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

وی بیان کرد: تمامی این مشمولان موظف هستند روز دو شنبه 2 اردیبهشت ماه، در محل و ساعتي که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفي نامه مشمولان به مراکز آموزش نيروهاي مسلح اعلام شده، حضور يابند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی تصریح کرد: عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت‌های اجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت.

حسینی یادآور شد: متقاضيان در صورت نياز به اطلاعات بيشتر مي‌توانند از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان به نشاني www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گويا به شماره 096480 و يا کانال سازمان در پيام رسان سروش به نشانی  @sarbazvazifeh از آخرين اخبار مربوطه مطلع شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: