• دوشنبه ۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-714-5
  • خبرنگار : 101
  • منبع خبر : ----

فرماندار بیرجند:

فروش ویترینی پاسخگوی تولیدات کشاورزی نیست

فرماندار بیرجند گفت: فروش ویترینی پاسخگوی تولیدات دستی و کشاورزی نیست و باید ساماندهی در این خصوص انجام شود.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، علی ناصری، امردز دوم اردیبهشت، در نشست هم اندیشی فرماندار با جوانان منتخب بیرجند اطهار کرد: اتاق‌های فکری در تمامی حوزه‌ها داریم و درجایی که لازم است از نظرات استفاده می‌کنیم.

وی افزود: ساختار ورزش استان در سه سال گذشته خوب نبود و سیاست‌های متناقص باعث شد که ورزشکاران ضربه خوردند چرا که مشکل مدیریتی داشتیم اما در حال حاضر این وضعیت حل شد.

فرماندار بیرجند با اشاره به تغییرات مدیریتی در سال‌های اخیر، تصریح کرد: تغییر زیاد مدیران، حوزه ورزش و جوانان را به حاشیه برد.

ناصری با اشاره به تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و اجرای اقدامات ریشه‌ای، اظهار کرد: دانشگاه و آموزش و پرورش باید طرح‌های پژوهشی در حوزه جوانان را به فرمانداری ارائه دهند.

وی با بیان اینکه در حیطه ورزش جوانان و فرهنگی نباید در گیر و دار اداری بود، افزود: مطالبات حوزه ورزش و جوانان باید تفکیک شده و در بحث قهرمان پروری باید ورود جدی پیدا کرد.

فرماندار بیرجند با اشاره به حوزه اشتغال جوانان، تصریح کرد: وظیفه ما به عنوان دولت ایجاد زیرساخت است و با وجود خشکسالی در بخش کشاورزی رقم‌های مناسبی به دهیاران پرداخت شد.

ناصری با بیان اینکه برای طرح اشتغال روستاییان41 میلیارد تومان پرداخت شده است، اظهار کرد: بحث حوله بافی و دستباف‌های محلی را در روستاها احیا کردیم.

وی با اشاره به اینکه مدیریت هیات ورزشی و سالن‌های ورزشی نیاز به بازنگری جدی دارد، افزود: فروش ویترینی پاسخگوی تولیدات دستی و کشاورزی نیست و باید ساماندهی در این خصوص انجام شود.

فرماندار بیرجند ترویج فرهنگ استفاده از مشاوره را ضروری دانست و ادامه داد: این فزهنگ باید ترویج شود تا جوانان قبل از ازدواج مشاوره را انجام دهند.

ناصری با بیان اینکه مسائل فرهنگی با کاغذ بررسی و حل نمی‌شود، تصریح کرد: در حال حاضر در جامعه فست فود فکری مصرف می‌کنیم و مطالعه کمرنگ شده است.

وی خاطرنشان کرد: در فرمانداری تلاش می‌کنیم طرح‌های حیطه جوانان جمع شود و تعدادی که قابل اجرایی شدن دارد مشخص شود.

در پایان نمایندگان و جوانان منتخب دستگاه‌ها و سمن‌ها به بیان دیدگاه و نقطه نظرات خود در حیطه جوانان پرداختند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: