• سه شنبه ۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-914-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

مددجویان شهری کمیته امداد تحت پوشش بیمه سلامت قرار می‌گیرند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) ‌خراسان جنوبی از انتقال بیمه پایه شهری بیش از ۱۰ هزار مددجوی کمیته امداد خراسان جنوبی به بیمه سلامت خبر داد و گفت: طرح انتقال بیمه در شهرهای بالای ۲۰ هزار خانوار انجام می‌شود.

 

رضا سلم‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان جنوبی اظهار کرد:  با توجه به بحث انتقال بیمه پایه شهری مددجویان کمیته امداد از شهرهای بالای ۲۰ هزار خانوار به سازمان بیمه سلامت، تفاهم‌نامه همکاری بیمه سلامت و کمیته امداد   به امضا رسید.

وی گفت: ۱۰ هزار و ۹۷۰ نفر از مددجویان کمیته امداد استان دارای بیمه پایه شهری هستند که از این تعداد ۱۰۸۵ نفر در فردوس، ۱۲۱۰ نفر در قاین، ۱۲۷۱ نفر در طبس و ۳۹۶۱ نفر در منطقه یک بیرجند و ۳۴۴۳ نفر در منطقه دو بیرجند هستند.


مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) ‌خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: طرح پزشک خانواده در شهرستان‌های فردوس، قاین، طبس و بیرجند اجرا می‌شود و با پزشکان خانواده قرارداد همکاری به امضا رسیده است.

سلم‌آبادی بیان کرد: انتقال بیمه پایه شهری مددجویان به سازمان بیمه سلامت در شهرهای بالای ۲۰ هزار خانوار انجام می‌شود و جمعیت هدفی که بیمه آن‌ها به بیمه سلامت منتقل می‌شود، در مجموع یک ‌میلیون نفر هستند که این تجمیع به نفع کشور است.

وی یادآور شد: کارت کمیته امداد برای مددجویان که به سازمان بیمه سلامت منتقل‌شده تا پایان اردیبهشت‌ماه اعتبار دارد و مددجویان تا زمان صدور دفترچه بیمه سلامت می‌توانند از این کارت استفاده کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: