• چهارشنبه ۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-1514-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

حضور دانشگاه صنعتی بیرجند در نمایشگاه هفته مشاغل

معاون فرهنگی دانشگاه صنعتی بیرجند بیان کرد: حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی بیرجند به منظور معرفی دانشگاه و همچنین رشته‌های تحصیلی موجود امسال برای اولین بار در نمایشگاه هفته مشاغل حضور یافت.

مهدی وفایی فرد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خرلسان جنوبی اظهار کرد: همزمان با هفته اول اردیبهشت‌ماه به عنوان هفته معرفی مشاغل، دانشگاه صنعتی بیرجند برای اولین بار در نمایشگاه هفته معرفی مشاغل حضور یافت.

وی افزود: هفته معرفی مشاغل که هر ساله در هفته اول اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود، فرصت مغتنمی است که دانش‌آموزان دوره‌های مختلف تحصیلی با مشاغل گوناگون و رشته‌های دانشگاهی مرتبط آشنا شوند.

معاون فرهنگی دانشگاه صنعتی بیرجند بیان کرد: حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی بیرجند به منظور معرفی دانشگاه و همچنین رشته‌های تحصیلی موجود امسال برای اولین بار در این نمایشگاه حضور یافت.

وفایی فرد ادامه داد: آشنایی دانش‌آموزان با مشاغل مختلف این امکان را فراهم می‌کند تا متناسب با استعداد، توانایی و هوش خود نسبت به انتخاب رشته تحصیلی دانشگاهی که منجر به انتخاب شغل مورد علاقه آن‌ها می‌شود اقدام کنند.

وی افزود: معرفی رشته‌های تحصیلی، ظرفیت‌ها و امکانات دانشگاه صنعتی بیرجند فراخوانی است برای دانش‌آموزان بازدید‌کننده از این نمایشگاه که در انتخاب رشته دانشگاهی خود این دانشگاه را به عنوان یک گزینه مطلوب در نظر داشته باشند.

معاون فرهنگی دانشگاه صنعتی بیرجند خاطرنشان کرد: این نمایشگاه از 2 اردیبهشت لغایت 5 اردیبهشت ماه جاری در محل حسینیه جماران دایر و پذیرای بازدیدکنندگان است. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: