• چهارشنبه ۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-1814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

طرح زیباسازی پیاده راه خیابان جمهوری بیرجند کلید خورد

معاون امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک شهرداری بیرجند گفت: طرح زیباسازی پیاده راه خیابان جمهوری بیرجند در مرحله اول از سمت میدان امام تا سه راه اسدی کلید خورد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، به نقل از روابط عمومی شهرداری بیرجند، علی عدل اظهار داشت: طرح بزرگ و زیبای ایجاد پیاده راه خیابان جمهوری از میدان آزادی تا میدان امام حسین (ع) به طول 3400 متر به صورت رفت و برگشت اجرا خواهد شد که در مرحله اول اجرای پیاده رو از میدان امام تا سه راه اسدی آغاز شد.

وی با بیان اینکه برای مرحله اول طرح، 2 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است، افزود: این طرح در مجموع حدود 6 میلیارد تومان هزینه دارد که از محل اعتبارات داخلی شهرداری اختصاص می یابد.

معاون امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک شهرداری بیرجند خاطرنشان کرد: مرحله اول اجرای این طرح از میدان امام به سمت سه راه اسدی و برعکس، در صورت امکان تا تیر ماه به پایان می‌رسد و در مرحله بعد اجرای پیاده رو از میدان آزادی تا میدان امام و سپس از سه راه اسدی تا میدان امام حسین(ع) اجرا می‌شود.

عدل تصریح کرد: اجرای جدول، پوشش جوبه، سنگفرش و فضا سازی محیطی مناسب، نصب المانهای برقی، نورپردازی و ایجاد فضای سبز زیبا به گونه ای در این مسیر طراحی شده تا شهروندان و گردشگران بتوانند از فضای زیبای آن استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: در صورت تامین اعتبار و نبود مشکل پس از اتمام مرحله اول، مرحله دوم این طرح شامل مسیر پیاده رو از میدان آزادی تا میدان امام و تا پایان سال اجرا می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: