• پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-6714-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

ضرورت بهره گیری از ظرفیت‌های خوسف در راستای اشتغالزایی

فرماندار خوسف گفت: شهرستان خوسف در زمینه‌های مختلف از صنایع دستی، گردشگری، معادن ،کشاورزی و دامداری دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی است که باید از این ظرفیت به خوبی در راستای اشتغالزایی استفاده کرد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، محمد شفیعی، امروز ۱۲ اردیبهشت، در گردهمایی اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان خوسف، اظهار کرد: شهرستان خوسف در زمینه‌های مختلف از صنایع دستی، گردشگری، معادن ،کشاورزی و دامداری دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی است که باید از این ظرفیت به خوبی در راستای اشتغالزایی استفاده کرد.

وی گفت: در شهرستان سرمایه گذاری‌های خارجی خوبی در پنج فاز در شهرک شهید رحمانی توسط سرمایه گذاران چینی و نیروگاه خورشیدی توسط سرمایه گذارانی از کشور آفریقای جنوبی انجام شده و مقدمات سرمایه گذاری‌های جدیدی انجام شده که امیدواریم این پیگیری‌ها نیز به نتیجه برسد.

فرماندار خوسف افزود: در بحث ظرفیت‌های کشاورزی و فرآوری و بسته بندی محصولات تسهیلات بسیار خوبی انجام شده است که امیدواریم هر چه زودتر به نتیجه برسد و همچنین برای معرفی ظرفیت‌های گل نرگس و عناب؛ دو محصول استراتژیک شهرستان جشنواره‌های استانی و شهرستانی گل نرگس و عناب برگزار شده است.

وی یادآور شد: شوراها و دهیاران به عنوان متولی روستاها وظایف گسترده‌ای دارند که لازم است نقش پر رنگ تری در روستا ایفا کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: