• دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-19814-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

یک مشارکت فعال دانشجویی در دانشگاه صنعتی بیرجند

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی بیرجند از مشارکت پرشور دانشجویان دانشگاه صنعتی بیرجند در انتخابات کانون‌های فرهنگی، اجتماعی، دینی و هنری و انجمن‌های علمی دانشجویی خبر داد.

مهدی وفایی فرد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان جنوبی اظهار کرد: دانشگاه‌ها همه ساله در اردیبهشت‌ماه حال و هوای انتخابات به خود می‌گیرند.

وی افزود: طبق رسم هر ساله، امسال نیز انتخابات کانون‌های فرهنگی، اجتماعی، دینی و هنری و انجمن‌های علمی دانشجویی پرشورتر از گذشته در دانشگاه صنعتی بیرجند برگزار شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی بیرجند بیان کرد: میزان مشارکت دانشجویان دانشگاه صنعتی بیرجند در انتخابات کانون‌‌ها و انجمن‌های علمی امسال نسبت به سال گذشته افزایشی نزدیک به صد در صدی داشته است.

وفایی فرد ادامه داد: این مسأله در واقع بیانگر افزایش تمایل دانشجویان به فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی و علمی در نتیجه بهبود فضای فعالیت در سطح دانشگاه است.

وی بیان کرد: فرآیند این انتخابات شامل ثبت‌نام از داوطلبین، استعلام، دریافت و رسیدگی به اعتراضات، اعلام اسامی کاندیداهای نهایی و شروع تبلیغات کاندیداها در یک بازه زمانی 20 روزه از 2 لغایت 22 اردیبهشت‌ماه انجام شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی بیرجند یادآور شد: امسال در دانشگاه صنعتی بیرجند، 14 کانون و 16 انجمن علمی به فعالیت خواهند پرداخت. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: