• دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-20514-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اتمام پروژه مسکن مهر در خراسان جنوبی

 ۷۹۸ واحد مسکن مهر در تعاونی مسکن 04 ( ارتش ) بیرجند از فاز دوم مجتمع ۱۵۰۰ واحدی شهید سپهبد صیاد شیرازی با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار خراسان جنوبی و مسئولان استانی افتتاح و به این ترتیب پرونده مسکن مهر خراسان جنوبی با افتتاح این تعداد واحد مسکن مهر باقی مانده در بیرجند بسته شد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، مهدی جعفری، مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی، امروز ۳۰ اردیبهشت، در مراسم اظهار کرد: اولین مسکن مهر کشور در سال 88 در خراسان جنوبی با عنوان 1000 واحدی قاین بهره برداری شده است و آخرین پروژه نیز در سال 98 امروز افتتاح خواهد شد.

وی افزود: در استان ۳۱ هزار و ۲۴۸ واحد تعهد مسکن مهر داشتیم که تاکنون 30947 واحد به اتمام رسیده و تنها 33 واحد مربوط به شرکت توسعه و عمران موقوفات باقی مانده که امیدواریم آن پروژه نیز تا مهر ماه به اتمام برسد و حدود 18 واحد هم علیرغم اظهارنامه تعیین تکلیف خود اعضا برای تحویل واحد مراجعه نمی‌کنند. 

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی بیان کرد: ساخت 798 واحد در بلوار شهید ناصری بیرجند از سال 93 شروع شده که این واحدها در پنج طبقه ساخته شده و میانگین زیربنای هر واحد 100 مترمربع است که با مشاعات آن به 150 متر مربع نیز می‌رسد. 

جعفری ادامه داد: زیربنای کل پروژه 126 هزار متر مربع است و حدود 90 میلیارد تومان برای ساخت این واحدها هزینه شده است. 

وی با بیان اینکه هر واحد 40 میلیون تومان تسهیلات داشته و آورده اعضا نیز بین 30 تا 90 میلیون تومان بوده است، یادآور شد: در پروژه تعاونی ارتش، انشعاب آب، برق، گاز و فاضلاب اجرا شده است. 

به این ترتیب پرونده مسکن مهر خراسان جنوبی با افتتاح این تعداد واحد مسکن مهر باقی مانده در بیرجند بسته شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: