• دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-20714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

عذرخواهی وزیر راه و شهرسازی از کارگران/مطالبات پرداخت می‌شود

وزیر راه و شهرسازی بابت دیرکرد در پرداخت حقوق‌های کارگران پروژه بیرجند_ قاین عذرخواهی کرد و گفت: مطالبات کارگران و پیمانکاران پروژه دو باندسازی جاده بیرجند - قاین پرداخت خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی، امروز ۳۰ اردیبهشت، در جمع کارگران یکی از شرکت‌های پیمانکار جاده بیرجند - قاین قرار گرفت و پای درد دل‌هایشان نشست.

یکی از کارگران پروژه محور بیرجند_ قاین در این دیدار گفت: از تیرماه سال گذشته حقوق نگرفتیم، همچنین عیدی و سنوات ما نیز پرداخت نشده است.

وی با بیان اینکه حتی پول خرید تخم مرغ را نیز نداریم، افزود: راننده غلطک هستم و از صبح تا شب کار می‌کنم اما حقوقی نگرفته‌ام.

محمد اسلامی، وزیر راه و شهر سازی نیز در پاسخ به مشکلات کارگران گفت: بنده و پیمانکار پروژه از شما بابت دیرکرد در پرداخت حقوق‌ها عذرخواهی می‌کنیم.

وی افزود: طی نشستی با استاندار و نمایندگان خراسان جنوبی در تهران، تمهیداتی برای تامین هزینه‌های تکمیل این پروژه اندیشیده شد.

وزیر راه و شهر سازی خطاب به کارگران گفت: پرداخت مطالبات شما برای وزارت راه و شهرسازی در اولویت است و با بانک‌های مربوط نیز هماهنگی صورت گرفته تا بتوانیم هزینه تکمیل این پروژه را هر چه سریع‌تر فراهم کنیم.

اسلامی با بیان اینکه مطالبات کارگران و پیمانکاران پروژه دو باندسازی جاده بیرجند - قاین پرداخت خواهد شد، یادآور شد: کارگرانی که اخراج شده‌اند، با آغاز دوباره پروژه به سر کار برخواهند گشت.

امید است که صحبت‌های امیدبخش وزیر راه و شهرسازی بتواند گره‌ای از زندگی این کارگران باز کرده و لبخندی از جنس رندگی بر لبان کودکانشان بنشاند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: