• دوشنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-18014-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

۸ سوداگر مرگ در بیرجند دستگیر شدند

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی گفت: عصر روز گذشته پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان جنوبی با اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و پاتوق‌های فروش مواد مخدر، 8 خرده فروش مواد مخدر را دستگیر و 300 گرم مواد مخدر صنعتی کشف کردند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین محمدی ظهار کرد: با دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر خرید و فروش مواد مخدر صنعتی در برخی از نقاط مرکزی و حاشیه‌ای شهرستان بیرجند، موضوع به صورت ویزه توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر پیگیری و دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار قرار گرفت.

وی بیان کرد: مأموران با اقدامات فنی و پلیسی سه پاتوق خرید و فروش مواد مخدر صنعتی را در نقاط مرکزی و حاشیه‌ای شهرستان بیرجند شناسایی کردند که پس از هماهنگی با مقام قضائی این محل‌ها بازرسی و پاکسازی شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی افزود: مأموران پلیس در بازرسی از این محل‌ها هشت نفر از خرده فروشان مواد مخدر را دستگیر و در بازرسی از آنان 300 گرم مواد مخدر صنعتی بسته بندی شده و آماده فروش، یک خودروی سواری و 230 میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش مواد مخدر کشف کردند.

محمدی با تأکید بر اقدام قاطع پلیس در مبارزه با سوداگران مرگ و خرده فروشان مواد مخدر، خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده به پلیس مبارزه با مواد مخدر منتقل و با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: