• سه شنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-19314-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

اعزام 321 دستگاه ناوگان باری به بنادر جنوبی کشور برای حمل کالاهای اساسی به خراسان جنوبی

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی از اعزام ۳۲۱ دستگاه ناوگان باری به بنادر جنوبی کشور برای حمل کالاهای اساسی به استان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، مهدی گرجی، امروز ۲۸ خرداد، در جمع خبرنگاران گفت:11 دستگاه ناوگان باری ادارات، ارگانها و دستگاه‌های دولتی استان خراسان جنوبی و 311 دستگاه ناوگان باری به تعداد 652 سفر با همکاری و همراهی انجمن‌های صنفی شرکت‌های حمل و نقل و رانندگان استان برای حمل کالاهای اساسی از جمله نهاده های دامی به بنادر جنوبی کشور اعزام شدند.

وی افزود: با توجه به اهمیت تخلیه هر چه سریعتر بنادر کشور و انتقال کالاها و اقلام مورد نیاز کشور به مقاصد، این تعداد اعزام ناوگان باری از ابتدای اردیبهشت ماه تا 25 خرداد ماه جاری بوده است که سویا، دانه های روغنی، کنجاله، دام زنده، شکر و سایر اقلام را از بنادر چابهار، امام خمینی، بندرعباس و بوشهر به استان‌های کشور از طریق حمل و نقل باری زمینی استان خراسان جنوبی ارسال کردند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی بیان کرد: نظر به اهمیت تخلیه بنادر کشور و به منظور مساعدت با ناوگان باری و ترغیب رانندگان برای اعزام به بنادر، تخلیه و انتقال هرچه سریعتر کالاها از بنادر جنوبی کشور موارد تشویقی در نظر گرفته شده است.

گرجی ادامه داد: صدور حواله یک جفت لاستیک به ازای هر پنج سرویس حمل بار از بنادر و اعمال افزایش ضریب ۳.۱ درصدی سهمیه سوخت از جمله موارد تشویقی برای ناوگان اعزامی به بنادر است.

وی خاطرنشان کرد: امید است با همکاری و همراهی انجمن و تشکل‌های حمل و نقل استان اعم از شرکت‌ها و رانندگان شاهد هرچه سریع تر تخلیه بنادر و انتقال اقلام به مقاصد کشور باشیم و بدون شک این اداره کل و تمامی مسئولین استان همکاری لازم را در راستای تحقق و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و رضایتمندی حداکثری مردم به کار خواهند بست.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: