• چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-19714-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

کتابخانه مرکزی بیرجند مشکل تامین اعتبار دارد

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان جنوبی با بیان اینکه این کتابخانه مرکزی بیرجند مشکل تامین اعتبار دارد، گفت: با پیگیری‌هایی که انجام شد قرار است این کتابخانه ساخته شود .

محمدرضا رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان جنوبی، گفت: نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در خراسان جنوبی در تمامی مراکز شهرستان‌ها و شهرها و روستاهای بالای 2500 خانوار جمعیت کتابخانه دارد .

رضایی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از 71 کتابخانه در استان فعال بوده که حدود 58 هزار نفر عضو دارد، تصریح کرد: طی چهار سال اخیر بیشتر کتابخانه‌های موجود استان، حتی کتابخانه‌های نوساز با امکانات مناسب تجهیز شد.

وی  با بیان اینکه بیشتر کتابخانه‌های قدیمی نیز شاداب‌سازی و بروزسانی شد، افزود: بیشتر کتابخانه‌های قدیمی استان احیای مجدد شد .

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان جنوبی با اشاره به ساخت کتابخانه مرکزی استان، افزود: با پیگیری‌های انجام شده، مشکلات زمین این کتابخانه مرتفع شد .

رضایی با بیان اینکه این کتابخانه مشکل تامین اعتبار دارد، اظهار کرد: در حال حاضر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در اولویت دولت است، اما با پیگیری‌های انجام شده قرار است این کتابخانه ساخته شود .

وی با اشاره به اختصاص ۱۰ هزار متر مربع زمین برای احداث این پروژه، خاطرنشان کرد: استاندار خراسان جنوبی برای ساخت این کتابخانه پیگیری‌های لازم را انجام داده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: