• چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-19814-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

کاغذ کتاب مولفان خراسان‌جنوبی را تامین می‌کنیم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: تلاش کرده‌ایم کاغذ را برای ناشران استانی فراهم کنیم چراکه این امر باعث کاهش قیمت کتاب‌ها شده و در رونق و گسترش فرهنگ کتاب خوانی بسیار تاثیرگذار خواهد بود .

ناصر نبی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان جنوبی، اظهار کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در بحث کتاب و کتابخوانی فعالیت‌های متنوعی دارد .

وی با اشاره به برگزاری باشگاه‌های کتاب خوانی در روستاها و عشایر، افزود: مقصود از باشگاه‌های کتاب‌خوانی گروه‌هایی از کودکان و نوجوانان هستند که زیر نظر یک هماهنگ‌کننده بزرگسال در زمینه کتاب و کتابخوانی فعالیت می‌کنند .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه این اداره کل نمایشگاه‌های کتاب را در هر سال برگزار می‌کند، تصریح کرد: امسال نیز در مهر و آبان‌ماه این نمایشگاه برپا می‌شود .

نبی‌زاده با تاکید بر حمایت از ناشران، افزود: سال گذشته بیش از 150 میلیون تومان کتاب از ناشران استانی خریداری کرده‌ایم و امسال نیز نگاه ویژه‌تری به این ناشران خواهیم داشت.

وی ادامه داد: تلاش کرده‌ایم کاغذ را برای ناشران استانی فراهم کنیم، چراکه این امر باعث کاهش قیمت کتاب‌ها شده و در رونق و گسترش فرهنگ کتاب خوانی بسیار تاثیرگذار خواهد بود .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به حمایت از کتاب‌هایی که در حوزه‌های فرهنگی و بومی استان است، اظهار کرد: سعی کرده‌ایم با ایجاد بسترهایی مانند معرفی این کتاب‌ها در نمایشگاه‌های مختلف، امکان فروش و معرفی آنان را فراهم کنیم .

نبی‌زاده یادآور شد: برگزاری نمایشگاه‌های کتاب شهرستانی برای رساندن راحت‌تر و مناسب‌تر کتاب‌ها به مردم را از دیگر برنامه‌های پیش روی سال جاری دانست .انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: