• پنجشنبه ۳۰ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-20314-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

طرح ملی " با مهر تا مهر" در خراسان جنوبی اجرا می‌شود

معاون جوانان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از اجرای طرح ملی با مهر تا مهر  با هدف جمع آوری کتاب، لوازم التحریر و اسباب بازی برای کودکان مناطق سیل زده کشور  در استان خبر داد‌.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، فائزه موهبتی از اجرای طرح ملی "با مهر تا مهر" خبر داد و گفت: این طرح با هدف خدمت رسانی بهینه به مردم آسیب دیده از سیل امسال به ویژه کودکان و نوجوانان اجرایی می‌شود.

وی کاهش آلام هموطنان در مناطق سیل زده کشور را از اهداف اجرای این طرح عنوان و اظهار کرد: وظیفه انسانی ما است که توجه به کودکان در گرفتاری‌های روزمره خانواده‌های آسیب دیده فراموش نشود و خواسته‌های آنان از فهرست نیازها حذف نکنیم.

معاون جوانان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی افزود: بازی و شادی و استفاده از امکانات آموزشی پس از هفته‌ها رنج حق این کودکان است و کوچک‌ترین وظیفه اخلاقی ما در جمعیت هلال احمر کمک به دستیابی به این حقوق است.

موهبتی با بیان اینکه با برخی از لوازم التحریرها و کتابفروشی‌ها رایزنی شده تا محصولات خود را در راستای کمک به سیل زدگان با تخفیف ۲۰ تا ۲۵ درصد به فروش برسانند، ادامه داد: مردم استان می‌توانند با خرید کتاب و  لوازم تحریر برای مردم آسیب دیده از سیل از این لوازم التحریرها و کتاب فروشی‌ها به یاری کودکان این مناطق بشتابند.

وی افزود: لوازم التحریرهای عارف، پاپیروس، بهدانی و کالای 20،  فروشگاه فرهنگ و ادب  و کتاب فروشی‌های خوارزمی و شهر کتاب در بیرجند، فروشگاه‌های لوازم التحریر مبین و شهر کتاب مبین و آقای اسباب بازی در فردوس آماده فروش محصولات با تخفیف مورد نظر هستند.

وی اظهار امیدواری کرد: با توجه به اینکه شروع اجرای این طرح از ۳۰ خرداد ماه است، مردم استان همانند گذشته مشارکتی فعال و پرشور در اجرای طرح داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: