• پنجشنبه ۳۰ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-21114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دانش‌آموزان بیرجندی، محروم از استخر

معاون آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: متاسفانه آموزش و پرورش بیرجند از داشتن استخر سرپوشیده محروم است و تلاش می‌کنیم استخر بشرویه را تا ده روز آینده افتتاح کنیم.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، مهدی گلدانی، امروز ۳۰ خرداد، در مراسم تجلیل از برترین‌های ورزشی آموزش و پرورش استان، اظهار کرد: در مسابقات ورزشی دستگاه‌های اجرایی، اداره‌کل آموزش و پرورش در ۹۰ درصد رشته‌هایی که شرکت کرد، مقام اول را کسب کرد.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان جنوبی بیان کرد: در این مسابقات در بخش بانوان در ۱۰۰ درصد رشته‌ها و در بخش آقایان نیز در تمام رشته‌ها به جز والیبال مقام اول را کسب کردیم.

گلدانی با بیان اینکه سالن ورزشی شهدای معلم طبس و چمن مصنوعی دیهوک و امیرآباد به زودی افتتاح خواهد شد، افزود: علی رغم کمبود اعتبارات در سال گذشته، هیأت ورزشی دانش‌آموزی و نمایندگان آنان مسابقات ورزشی را در حد مطلوب برگزار کردند.

وی با ابراز خرسندی از ورود خیرین به حوزه ورزش آموزش و پرورش، اظهار کرد: زمین چمنی که در روستای امیرآباد بیرجند توسط خیرین به مرحله بهره برداری رسیده است، یک میلیارد تومان ارزش مالی دارد.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: طرح استعدادیابی ورزشی دانش‌آموزان با همکاری و همیاری آموزش و پرورش و ورزش و جوانان در حال پیگیری است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: