• پنجشنبه ۳۰ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-21214-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

پایان تلخ سرقت به شیوه بیهوشی

دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان جنوبی گفت: بانویی 38 ساله که مظنون به سرقت و خوراندن ماده بی هوشی به دو کودک، مادر و یکی از بستگان آنان بود، به زندان بیرجند معرفی شد.

سیدحسین مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان جنوبی اظهار کرد: چندی پیش به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام شد که بانویی با خوراندن ماده بی‌هوشی اقدام به مسمومیت دو کودک، مادر و یکی از بستگان آنان و در نهایت سرقت کرده است.

وی ادامه داد: بلافاصله پس از این تماس با حضور به موقع ماموران و کنترل مسیرهای محل سرقت، بانویب 38 ساله مظنون به سرقت دستگیر شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان جنوبی بیان کرد: افراد مسموم به مراکز درمانی منتقل و به لحاظ اهمیت موضوع و نجات حال افراد گرفتار، مقام قضایی و انتظامی در بیمارستان حاضر شدند و به دلیل تشخیص ندادن مواد بی‌هوشی و بازدید میدانی، توصیه‌های لازم به کادر درمانی برای مراقبت درمانی داده شد.

مقدس بیان کرد: در بیمارستان از یکی از افراد که هوشیاری خود را به دست آورده بود و با حضور مظنون به سرقت، اظهارات آن‌ها دریافت شد.

وی یادآور شد: پس از این مراحل، مظنون به سرقت بانویی 38 ساله سابقه دار با قرار قانونی به زندان بیرجند معرفی شد و پرونده در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب بیرجند در حال رسیدگی است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: