• یکشنبه ۹ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-5414-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

بازنشستگان نمونه تامین اجتماعی خراسان جنوبی تجلیل می‌شوند

مدیرکل تامین اجتماعی خراسان جنوبی گفت: بازنشستگان، ازکارافتادگان و بازماندگان نمونه تأمین اجتماعی خراسان جنوبی همزمان با شهریورماه امسال تجلیل می‌شوند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، به نقل از روابط عمومی تامین اجتماعی خراسان جنوبی، مجید درویشی اظهارکرد: بازنشستگان سرمایه‌های اجتماعی و گنجینه‌های ماندگاری هستند که تلاش خستگی ناپذیر آنان در طی سالیان خدمت صادقانه در اذهان جامعه باقی می‌ماند.

مدیرکل تأمین ‌اجتماعی خراسان جنوبی بیان کرد: تکریم و تجلیل از مقام بازنشستگان به عنوان اسوه‌های تجربه و خردورزی و از کارافتادگان کلی که در عرصه کار و تولید سلامت جسمانی خود را از دست داده‌اند و همچنین همسران بازمانده که الگوی صبر و متولیان تربیت فرزندان شایسته در جامعه هستند، قطعاً نشأت گرفته از آموزه‌های دینی ماست.

وی افزود: درحال حاضر بیش از ۱۷ هزار و ۴۳۷ نفر بازنشسته و مستمری بگیر در استان هستند که از این رو سازمان تأمین اجتماعی برای هفدهمین سال طرح انتخاب و معرفی بازنشستگان، همسران بازمانده و از کار افتادگان کلی نمونه سازمان تأمین اجتماعی را در دستور کار قرار داده و با عنایت به روز ۲۵ ذی الحجه به نام روز خانواده و تکریم بازنشستگان اقدام به تجلیل از برگزیدگان خواهد کرد.

درویشی سابقه پرداخت حق بیمه، موفقیت تحصیلی دانشگاهی همسر بازمانده پس از برقراری مستمری، تحصیلات دانشگاهی فرزندان تحت تکفل بازمانده پس از فوت بیمه شده، موفقیت فرزندان در رقابت‌های فرهنگی، علمی و ورزشی، داشتن آثار فرهنگی، علمی و هنری و یا انجام پژوهش‌های علمی و کاربردی، خلق آثار فرهنگی، علمی و هنری توسط فرزندان با ارائه مدارک معتبر، پیشرفت‌های تحصیلی دانشگاهی در دوران بازنشستگی، موفقیت در رقابت‌های علمی، فرهنگی و ورزشی در دوران بازنشستگی، تربیت فرزندان شایسته، کار آفرینی و ایجاد اشتغال در دوران از کار افتادگی را از شرایط و معیارهای انتخاب برشمرد.

وی گفت: متقاضیان تا ۲۶ تیرماه سال جاری فرصت دارند با مراجعه به شعب تأمین اجتماعی و یا کانون‌های بازنشستگی نسبت به دریافت و تکمیل فرم مربوطه اقدام کنند.

مدیرکل تأمین ‌اجتماعی خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: کمیته استانی پس از دریافت و بررسی مدارک متقاضیان نسبت به انتخاب بازنشسته، از کارافتاده و بازمانده نمونه اقدام خواهد کرد و در مراسمی که به همین مناسبت درشهریورماه برگزار خواهد شد از آنان تجلیل به عمل خواهد آورد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: