• سه شنبه ۲۵ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-20014-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

معاون دامپزشکی کشور:

۷ میلیارد تومان برای ساخت آزمایشگاه دامپزشکی شرق کشور نیاز است

معاون توسعه و مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور با اشاره به اینکه تاکنون سه میلیارد و ۶۵۲ میلیارد تومان اعتبار برای آزمایشگاه دامپزشکی شرق کشور اختصاص پیدا کرده است، گفت: از مجموع این اعتبارات حدود دو میلیارد و ۸۴۰ میلیون تومان در سال گذشته اختصاص یافته است.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، محمدرضا مؤمنی، امروز ۲۵ تیر، در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: حدود هفت میلیارد تومان اعتبار برای ساخت آزمایشگاه شرق کشور نیاز است.

وی تصریح کرد: در صورت تامین اعتبارات، این آزمایشگاه در هفته دولت سال آینده به بهره برداری می‌رسد.

معاون توسعه و مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور بیان کرد: سازمان دامپزشکی ۴۸۷ نفر مطالبه نیروی قراردادی دارد که امیدواریم تا پایان سال به نتیجه برسد که از این تعداد سهمیه خراسان جنوبی ۱۷ نفر است.

مؤمنی با بیان اینکه خراسان جنوبی با پتانسیل مطلوب در واردات دام و پرورش طیور استان محرومی نیست، افزود: سال گذشته یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار ملی و ۷۵۰ میلیون تومان اعتبارات تملک دارایی به خراسان جنوبی اختصاص یافت.

معاون توسعه و مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور خاطرنشان کرد: با وجود اینکه اعتبارات کشور در وضعیت مطلوبی قرار ندارد، اما خراسان جنوبی با رشد اعتباری بسیار خوبی مواجه بوده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: