• چهارشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-20214-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

هزار توی بازاریابی

یک هنرمند از شهرستان بشرویه گفت: بازاریابی، یکی از مشکلات عمده هنرمندان استان است که لازم است با حمایت مسئولان توجه ویژه ‌ای به این امر شود.

پروین مرموزیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان جنوبی اظهار کرد: چندین سال است که به همراه فرزندانم در حوزه جاجیم فعالیت دارم و محصولات بسیاری تهیه می ‌کنم.

وی با بیان اینکه با استفاده از پارچه جاجیم دستبافت، صنایع دستی از جمله لباس، کفش، کیف و رومیزی تهیه می ‌‌کنم، افزود: فعالیت هنری تاثیر بسزایی در زندگیم داشته و آرامش روحی و روانی را به من هدیه داده است.

این هنرمند بیان کرد: در سال ‌های گذشته جزو عشایر بوده و در صحرا زندگی می ‌کردیم که با حمایت‌های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری توانستیم این هنر را توسعه دهیم.

مرموزیان ادامه داد: اوایل آغاز این حرفه، میزان فروش بسیار کم بود، اما به مرور با حمایت‌های میراث فرهنگی، محصولات فروش خوبی پیدا کرد.

وی با بیان اینکه بازاریابی یکی از مشکلات عمده هنرمندان استان است، خاطرنشان کرد: امیدواریم مسئولان برای حضور در نمایشگاه ‌های مختلف، هنرمندان را حمایت کنند چراکه هزینه حضور در این نمایشگاه‌ها زیاد بوده و هنرمندان نمی‌توانند با این فروش کم، از عهده هزینه‌ها برآیند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: