• شنبه ۲ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 986-1514-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به ۳۲ روستا و واحد صنعتی در درمیان

در اولین روز از هفته دولت 32 پروژه گازرسانی در شهرستان درمیان با حضور استاندار خراسان جنوبی بهره برداری و یا آغاز شد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، محمدصادق معتمدیان، استاندار خراسان جنوبی، امروز ۲ شهریور، در مراسم بهره برداری از ۳۲ پروژه گازرسانی در درمیان، ضمن تشکر از تلاش‌های مجموعه شرکت گاز استان در گازرسانی به روستاهای محروم، گفت: بدون شک یکی از اقدامات مهم جمهوری اسلامی اجرای نهضت گازرسانی در سطح کشور است.

معتمدیان بیان کرد: خوشبختانه در حال حاضر تمامی شهرهای استان از نعمت گاز بهره مند هستند و امیدواریم با تلاش‌هایی که انجام می‌گیرد، تا پایان دولت دوازدهم تمامی روستاهای بالای 20 خانوار استان نیز از نعمت گاز برخوردار شوند.

سید محمود هاشمی، مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی نیز در این مراسم گفت: در روز جاری عملیات اجرایی گازرسانی به 15 روستا در شهرستان درمیان به بهره برداری می‌رسد.

وی با اعلام اینکه این پروژه شامل 149 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع، سه ایستگاه تقلیل فشار و 1270 علمک است، خاطرنشان کرد: بیش از ۱۲۱ میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت ملی گاز ایران برای اجرای این پروژه سرمایه گذاری شده است.

هاشمی بیان کرد: با بهره برداری از این پروژه 1411 خانوار ساکن در 15 روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

وی همچنین به بهره برداری از پروژه گازرسانی به 12 واحد صنعتی و تولیدی این شهرستان اشاره کرد و گفت: این پروژه‌ها مشتمل بر اجرای 26 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع، نصب یک ایستگاه اندازه گیری و نصب 11 علمک است.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی افزود: 20 میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت ملی گاز ایران برای اجرای این پروژه‌های صنعتی هزینه شده است.

هاشمی از آغاز عملیات گازرسانی به پنج روستای این شهرستان خبرداد و گفت: در این پروژه 31 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع اجرا و170 علمک نصب می‌شود.

وی اعتبار مورد نیاز برای گازرسانی به پتج روستای این شهرستان را 22 میلیارد ریال اعلام کرد و یادآور شد: پس از تمام این پروژه تا اوایل سال آتی، 184 خانوار ساکن دراین روستاها از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: